Životní poslání

Znáte ty články o tom, že není třeba znát své životní poslání, že stačí být šťastný a podobně? No, pokud je člověk skutečně spokojený ve všech svých oblastech, tak proč ne, ale já třeba neznám lidi, kteří neví kým jsou, proč tu jsou a jsou šťastní.

Ať už člověk hledá naplnění v čemkoli, od kompatibilního partnera, po vyřešení některých psychosomatických fyzických problémů, tak se vždy dostaneme k tomu, že je potřeba, aby nejdřív poznal sám sebe, důvod svého bytí na Zemi a realizoval svůj potenciál.

My jsme tvůrci. Pokud od života nic nechceme, nemáme žádnou vizi, pak netvoříme, nejsme tvůrci, ale oběti, jelikož tvoříme právě vizí – myšlenkou. Druhá možnost je, že takový člověk jednoduše kecá, protože chce být zajímavý a dělat ze sebe osvícence žijícího v přítomném okamžiku.

Můžeme projít ročně desítkami seminářů a kurzů, můžeme mít hafec různých zasvěcení, ale pokud nemáme jasno sami v sobě a nevíme, kam směřujeme, tak si nebudeme věřit, budeme neukotvení a v neustálém hledání svého místa tady na Zemi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *