Reference

Výklad životních úkolů
Výklad je naprosto famózní! Četla jsem ho asi 10x a pokaždé tam našla nějakou novou informaci. Nejdůležitější pro mě byla informace o fyzické práci a vypsané příklady. Olga má i jiné schopnosti než trefně zpracovat výklad, já měla to “štěstí”, že mi spoustu věcí došlo až po konzultaci s ní. Díky tomu mi zaklaplo spoustu informací do sebe! Tohle jsem fakt nečekala. Hodnotné vhledy a velmi zajímavý, inspirativní člověk.
Životní úkoly
Petra Bencová
osobní koučka
Výklad životních úkolů
Výklad životních úkolů jsem si od Olgy nechala udělat v náročném období, kdy jsem pochybovala o tom, zda část toho, co dělám, nechat být a věnovat se tomu, co znám a mám s tím zkušenosti. Přišlo mi, že si mě vygůglila a napsala mi věci, který jsou mi jasný - hlavní životní úkol - buď lektorka. To je novinka 😆 Jenže pak jsem si to četla ještě jednou, a pak ještě jednou a pak jsem přestala chápat, jak to jako všechno ví. A jak to do sebe všechno zapadá! Pokud něco řešíte, výklad je rozhodně skvělý nástroj, jak se na to podívat z nových úhlů a najít řešení. A pokud nic neřešíte, tak si užijete krásné čtení o vašich hlavních úkolech v tomto životě. Ještě jednou děkuji, Olgo!
životní úkoly
Julie Pokorná
lektorka angličtiny
Výklad životních úkolů
Výklad mě naprosto dostal už svým prvním odstavcem. Četla jsem si ho několikrát, abych dokázala všechny informace vstřebat . Je až neuvěřitelné, že v posledních měsících opravdu směřuji k životním úkolům, které mi vyšly ve výkladu. Je pro mě skvělé vidět a ještě víc se utvrdit, že jdu správnou cestou.
Životní úkoly
Jitka Pekárková
Roudnice nad labem
Výklad životních úkolů
Oli, tvůj text mi mění život! Konečně se na sebe můžu podívat ve vší velikosti a dovolit si být vidět. Dovolit si jít tou cestou, kterou jsem vždy cítila, ale bránila se, abych nebyla moc. Konečně můžu druhým svítit a oni jsou šťastní a posílají mi děkovné zprávy. Jsem hluboce vděčná a skláním se před tvým božským darem 🙏
konzultace-reference
Anna Voňavková
Výklad životních úkolů
Je zajímavé se o sobě dozvědět skrz data narození, co nesu, co můžu světu ještě přinést a jaká v nitru jsem. Já to asi vím, ale někdy si to neuvědomuji nebo tomu neumím dát slova a od toho je tady Olga, která to dokáže popsat a dát tomu správná slova a mně dojde to AHAAA, no jooo vlastně. Můj smysl života určitě není žít duchovně, ale věřím na energii, kterou si dokážeme přinést nebo vzít něco, co si objednáme, protože naše myšlenky vedou naše kroky, tak kdo ví.
Lucie Maslaňaková
kadeřnice
Výklad životních úkolů
K Olgy výkladu se opakovaně vracím. Vybízí mě k přemýšlení nad sebou a nad svým posláním. Výklad mi potvrzuje mou cestu a moc mi pomohl např. v chápání peněz, což jsem potřebovala. Díky němu můžu vidět svůj život v duchovních souvislostech a je i motivací, jak dál na své cestě pokračovat.!
Životní úkoly
Renata Klára
terapeutka
Výklad životních úkolů
Nějak nemůžu najít slova...😃 😃. Píšeš o věcech, které jsem ještě ani nikomu nepojmenovala. Všechno sedí do puntíku 😃. Zároveň jsem šťastná, že jsem na správné cestě. Dodalas mi energii do žil a sílu!
reference
Jana Cardová
www.odtvorilkakumelci.cz