žena bez muže

Proč vám nepřichází do života žádný muž

Důvod může být ten, že po někom tak toužíte, že byste braly „cokoli“. Tak moc toužíte po kontaktu a citovém naplnění, že první muž, který by vás přitahoval by vám připadal jako dokonalý a kompatibilní, přesto, že by nebyl. Vesmír vás drží zpátky, než si to uvědomíte, jelikož jste si žádaly nahoře, zadaly objednávku a víte, po jakém muži toužíte. Existuje a už je pro vás připraven.

Lepší je počkat si. Přitažlivost je běžná věc, ale my máme občas pocit, že když nás chlap přitahuje, tak to musí být ten pravý. Když jsme dlouho samy, máme pak při setkání s každým takovým pocit osudovosti, ale často je to jen potřeba a touha uspokojit pocity osamělosti. Když pak spadnou růžové brýle, vidíme, že tohle jsme nechtěly a nechápeme, že jsme do toho zase spadly.

Teď přichází období nových vztahů tak až potkáte někoho přitažlivého, dejte tomu čas, nechte to plynout, nemanipulujte ho do vztahu a nesnažte se něco urychlit, protože ten o koho jste si žádaly, bude aktivní a bude mít o sblížení s vámi zájem i kdybyste dělaly zagorku.

Ten pravý vás uvidí jako tu nejkrásnější ženu, královnu, magickou bohyni, kterou chce poznat, komunikovat s ní, hýčkat ji. To poznáte. A pokud ne, tak to jednoduše není ON.

Co se týče pocitů osamělosti, je to také o tom, naučit se být sama a nečekat, že mě partner udělá šťastnou, i když tuto zprávu vnímám spíš pro ženy, které už to tak nastavené mají a chtějí partnera jako „doplnění“, parťáka na cestu životem a případně i spolutvorbu.

Takže až to přijde a splaší se hormony, nesnažte se to urychlit a podléhat momentálním emocím, ale jít do toho pozvolna, neuspěchat to. Počkejte si na svoji objednávku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *